لباس عروسی :طرز لباس پوشیدن در عروسی

لباس عروسی چی بپوشم:لباس پوشیدن در هر محیط و شرایط .شیوه و نکاتی خاص دارد که باید به آن توجه کنید،  در این مقاله چند نکته مهم ولی ساده برای حضور در جشن عروسی را با هم برسی میکنیم.

 


قبل از هر چیزی بگم که در مراسم عروسی آقایون نباید از داماد خوشتیپ تر باشند و هم چنین خانم ها از عروس . در غیر اینصورت دارید به مجلس و عروس داماد بی احترامی می کنید . شاید هم با عروس یا داماد اشتباه بگیرنتون و…😂


با عروس و داماد چه نسبتی دارید؟

هر چه شما نسبت نزدیک تری به داماد یا عروس داشته باشید، به همان نسبت بیشتر در برابر نگاه های کنجکاو قرار میگیرید و در نتیجه لباس شما بیشتر توجه ها را به خود جلب میکند. ولی اگر نسبت نزدیکی ندارید، پوشیدن لباس نیمه مجلسی هم کفایت میکند.

نسبتم با عروس و داماد نزدیک هست، چی بپوشم؟!

برای آقایون معمولا کت و شلوار، پیراهن با جلیقه یا کروات و برای خانوم ها لباس های مجلسی که میتوانند تزیینات یا پارچه براق و درخشان داشته باشند، توصیه میشود؛ البته اگر تمایل داشته باشید میتونید لباس محلی مربوط به شهر یا استان خودتون هم بپوشید.

این لباس ها رو نپوشید:

1_لباس های جین 
2_کت و شلوار اتو نکشیده
3_ژاکت هایی که مناسب شلوار جین هستن4_استایل خیابانی 
5_استایل اسپرت.

نکته مهم:

توجه داشته باشید طبق اصول انتخاب لباس مناسب، لباستون رو خریداری و انتخاب کنید، قوی ترین استایل هر مردی با پوشیدن کت و شلوار نشان داده میشود که یکسری نکات و قوانین داره که اگر رعایت کنید استایلتون رو بی نقص و جذاب میکند   (در قسمت سرچ، کت و شلوار رو سرچ کنید یا از قسمت آموزش های رایگان)   و حتما چند روز یا یکی دو هفته قبل از مراسم، لباس تون رو تهیه و پرو کنید و اگر مشکلی دارد آنرا بر طرف کنید که در لحظه آخر پشیمان نشوید و دنبال یک لباس یا خیاط دیگه نگردید.
ما در سایت modzakeri.com سعی کردیم لباس هایی در اختیارتون قرار بدیم که شما با هر اندامی که دارید ضمن اینکه بتونید لباس مورد نیاز خودتون رو تهیه و به اون استایل مورد نظر و جذابتون برسید، از لحاظ کیفیت مطمئن و لحاظ قیمتی هم اقتصادی باشند.
بیشتر بخوانید:   رنگ زرد و روانشناسی
آموزش های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#