خوش تیپ بودن و مهم ترین نکات

 

مهم ترین نکات برای خوشتیپی

لباس مردانه کت شلوار کژوال
ده نکته مهم در مورد خوشتیپی>مد ذاکری

+10 نکته اساسی

خوش تیپ بودن موضوعی هست که این روز ها خیلی از ما را در گیر خودش کرده و در پی روش هایی هستیم که همیشه خوشتیپ باشیم ، که اکثر افراد به این دلیل که فکر می کنند خیلی پیچیده و وقت گیر هست وکلا بی خیال ماجرا می شوند ، ولی اگر نکاتی که در زیر برسی می کنیم را یاد بگیرید دیگه مشکلی با این موضوع نخواهید داشت

در این مقاله نکاتی را برسی میکنیم که آقایون و خانم ها باید در لباس پوشیدن رعایت کنند:

 

 •  1_همیشه لباسی را بپوشید که کاملا اندازه ی شما باشد.

 

 • 2_لباسی بپوشید که مناسب با آن محل و شرایطی باشد که در آن حضور دارید.

 

 • 3_با رنگ ها بازی کنید , درست مثل کاری که مجری های تلویزیون با لباس هاشون می کنند.
  (بیشتر از سه طیف رنگ در لباس هاتون استفاده نکنید.)

 

 • 4_فراموش نکنید که لباس های زیر به اندازه لباس های رو اهمیت دارند,هر چقدر هم که لباس هاتون فاخر و گرون قیمت باشن اگر لباس زیرتون نا مناسب باشه , جلوه ی بدی خواهد داشت.

 

 • 5_موی خود را به خوبی کوتاه کنید و به طور منظم به آن برسید.از کوتاه کردن موهای گوش و بینی غافل نشوید چونکه شما هر چقدر هم لباس و استایل تون شیک باشه خوش تیپ نمی شید.  

 

 • 6_این نکته ساده خیلی خیلی مهمه>>https://modzakeri.com>>>همیشه لباس ها تون اتو زده باشند .اگر در سفر هستید به لباس تون کمی آب بزنید سپس با سشوار و دست چروک را صاف کنید. یا با ته کتری لباس را اتو کنید. یا لباس را در محیط مرطوب مثل حمام آویزان کنید .
بیشتر بخوانید:   مخ زدن و چند تکنیک اساسی.چجوری روی دیگران تاثیر بذاریم؟

 

 • 7_زشت ترین چیز روی لباس هر کسی وجود سنجاق قفلی , گره و… به جای دکمه زیپ …. هست. در اولین فرصت لباس,های خود را مرمت کنید.

 

 • 8_بعد از صرف غذا یا در یک روز کاری شلوغ یا مهمانی , بد نیست که یک نگاهی هم به لباس خودتون بندازید تا در صورت وجود لکه , سریع او نو برطرف کنید.

 

 • 9_در مهمانی رسمی هیچ موقع لباسی مثل کت را قبل از اینکه میزبان کتش را در نیاورده در نیارید.به عنوان مثال :شل کردن کروات قبل از میزبان , نا پسند هست.

 

 • 10_شلوار های پارچه ای باید تا بالای,پاشنه کفش باشد نه آنقدر بلند که پایین شلوار چروک شود و نه انقدر کوتاه که جوراب هاتون مشخص باشه , وقتی مینشنید هم بیشتر از چند سانت نباید جوزابتون مشخص باشه شلوار جین میتواند از چند سانت بالا تر از مچ تا پایین پاشنه باشند(نسبت به استایلتون)

ما در سایت مد ذاکری سعی کردیم اینکه لباس هایی در اختیار

تون قرار می دهیم که شما با خرید لباس از سایت modzakeri.com ضمن اینکه به اون استایل مد نظر تون برسید و همیشه خوش تیپ باشید ، از لحاظ کیفیت هم مطمئن و از لحاظ قیمتی هم به صرفه و اقتصادی باشند.

برای دیدن لباسها کلیک کنید

برای دیدن از صحفه اینستاگرام کلیک کنید

#با ما خوش تیپ باشید
آموزش های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#