خوشتیپ بودن چه تاثیراتی دارد؟

تاثیرات خوشتیپ بودن

وقتی با کسی روبرو می شوید یکی از گزینه های تاثیر گذار که با این حال شما را قضاوت می کنند و باعث می شود که با شما بهتر برخورد کنند ، استایل و سبک لباس پوشیدن شماست.

مثلا:

وقتی که شما با کت شلوار ,کراوات و یک استایل حرفه ای و با بوی ادکلن خوشایند وارد مجلسی می شوید, قبل از اینکه شما چیزی بگویید کسی شما را بشناسد, طرز برخورد آن ها با شما بهتر و محترمانه تر از این است که شما با لباسی کهنه و مندرس وبا بویی ناخوشایند وارد همان مکان شوید,
 متوجه می شوید که تیپ و استایل شما خیلی اهمیت دارد به طوری که شخصیت شما را نشان می دهد .
نکاتی که ما در این مقاله باز گو می کنیم, از فواید و تاثیرات مثبت خوشتیپ بودن است.

 


1.افزایش اعتماد به نفس

حتما شما هم تجربه کردید که وقتی لباس نو که به شما می آید می پوشید احساس خیلی خوبی دارید و همین احساس خوب باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و از طرف دیگر وقتی دیگران شما را خوشتیپ می بینند, باعث می شود که توجهشان به شما جلب شود و به شما بیشتر احترام می گذارند.
و همین هم باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود .

 


2.دیگران شما را جدی می گیرند

وقتی شما ظاهر و استایل خوبی داشته باشید, این باعث می شود دیگران شما را فردی منظم, با برنامه و مهم در نظر بگیرند این نکته در همه جا صدق  می کند. حتی توی خونه که اگر شما لباس راحتیتون هم شیک و مرتب باشد باعث می شود که دیگر اعضای خانواده بهتر با شما برخورد کنند همین طور در محل کار که شما واقعا نیاز دارید تا شما و حرفتان را جدی بگیرند و هر مکان دیگری که فکرش را بکنید خوشتیب  و خوش استایل بودن شما باعث می شود شما را جدی بگیرند, وهمین امر هم باعث افزایش اعتماد به نفس می شود .

 

بیشتر بخوانید:   خوش تیپ بودن و مهم ترین نکات

3.برخورد بهتر با کسانی که اتفاقی با آن ها روبرو می شوید 

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که به طور اتفاقی با اشخاص آشنا برخورد کرده باشید در این شرایط خیلی بهتر است که شما ظاهری منظم و استایلی شیک داشته باشید. در این حالت آن ها متوجه می شوند که شما همیشه مرتب و شیک هستید و طرز فکر آن ها به شما بهتر است.


4.دیگران متوجه می شوند که باید با شما با احترام بیشتری رفتار کنند

دیگران همان قدری که  به خودمان احترام  می گذاریم و ارزش قایلیم ,به ما احترام می گزارند درواقع شما با استایل مناسب و آراسته به دیگران می فهمانید که چقدر قابل احترام هستید.

 


5.مورد توجه قرار گرفتن شما نزد دیگران 

فکر کنید که می خواهید در جمعی عکس یادگاری بگیرید .در این صورت اگر 

لباس مردانه

 

شما ظاهری نامناسب داشته باشید ,هیچکس دوست ندارد با شما عکس بگیرد و عکسش را خراب کند و برعکس اگر ظاهری آراسته داشته باشید آنها حتی خودشان در خواست می کنند که شما هم در عکشان باشید.

و اگر شما ظاهری مناسب و آراسته داشته باشید دوست دارید افراد بیشتری شما را ببینند و اگر ظاهر بد داشته باشید تمایل دارید که کسی شما را نبیند و خود را مخفی می کنید .


پس امیدوارم متوجه شده باشید که ظاهر و استایل خوب چقدر تاثیرات مثبت در زندگی و روابط شما دارد و به شما احساس با اهمیت بودن می دهد.

به همین منظور رسایت مد ذاکری لباس هایی در اختیار شما قرار می دهد که با هر اندامی که دارید لباسی تهیه کنید که استایل شما را شیک کند و همیشه خوشتیپ باشید

 

بیشتر بخوانید:   لباس چی بخرم؟+معرفی انواع استایل مردانه

برای دیدن محصولات کلیک کنید

برای دیدن پیج اینستا گرام کلیک کنید

آموزش های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#